Petit Collage rinkinys knygutė+kramtukas

Pirkdami šią prekę galite gauti 20 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 20 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,00€.

SBS-RABBIT

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Petit Collage rinkinys knygutė+kramtukas

20,40€ su PVM

-15%

24,00€ su PVM

Pirmaisiais metais mažylių pagrindinis pažinimo įrankis - burnytė, todėl labai svarbu su kokiais žaislai mažylis žaidžia. Petit Collage pirmoji mažylio knygutė yra iš ekologiškų medžiagų, todėl mažylis drąsiai gali kramtyti, liesti ir tyrinėti. Knygutė pagaminta didelio kontrasto paveikslėlių principu, remiantis vaiko vystymosi ir spalvų bei kontūrų atpažinimo tyrimais. Knygutė atspausdinta natūraliais dažais ant organinės medvilnės su GOTS sertifikatu. Knygutė lavins mažylio regėjimą, dėmesio koncentravimą, vaizduotę bei smulkiąją motoriką. Knygutėje yra 4 lapai.
Rinkinyje taip pat yra medinis kiškutis, kuris pagamintas iš buko. Žaislo dydis ir forma idealiai tinka mažylio rankytėms.

Rinkinys supakuotas į gražią, spalvingą dėžutę.

Knygutės matmenys:
- 3 cm stori;
- 14 cm aukščio;
- 16 cm pločio.

Triušiuko matmenys:
- plotis 8 cm;
- aukštis 12,3 cm;
- 2 cm storio.


Produktas paženklintas CE ženklu.

"Petit Collage" apjungia šiuolaikinę estetiką su tvaraus vystymosi kriterijais, sukuria drąsius, apgalvotus produktus, kurie įkvepia mažus vaikus. Gražiai suprojektuota, kad būtų malonu pažvelgti ir patogiai naudotis. Šio ženklo produktus mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po dešimties metų nuo pirmojo rankų darbo koliažo kūrėja vis dar pasirenka kuo natūralesnes medžiagas, vengia plastiko. Produktai buvo sukurti mūsų vaikų ir planetos sveikatai :)

Amžius0,5 m. (6 mėn.), 0,4 m. (3 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.), 0 mėn.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisGyvūnai, Lavinamieji, Kūdikiams

Parašyti atsiliepimą

Petit Collage rinkinys knygutė+kramtukas

Petit Collage rinkinys knygutė+kramtukas

Petit Collage rinkinys knygutė+kramtukas

Susiję produktai