Yookidoo lavinamsis kilimėlis

Pirkdami šią prekę galite gauti 39 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 39 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,95€.

40127

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo lavinamsis kilimėlis.

39,99€ su PVM

Yookidoo lavinamasis kilimėlis yra labai praktiškas, smagus ir portabilus daiktas mažąjam tyrinėtojui. Kilimėlis turi magišką takelį su mašinytę, ant kurios galima dėti gerai pažįstamus Yookidoo veikėjus šuniuką arba karvutę, kurie muzikai grojant važinės pirmyn ir atgal ir taip ragins vaiką juos stėbėti.

Turinys:
• kilimėlis 100x46 cm;
• karvutės ir šuniuko formelės;
• pagalvėlė, kad mažyliui būtų patogiau gultėti ant pilvuko.

Kaip žaisti?
Vaikui gulint ant pilvuko jis mato judantį obejktą bei girdi grojančią muziką, kurie skatina jį sukioti galvutę ir lavina periferinę regą. Pagalvėlė padeda išlaikyti tinkamą padėtį žaidžiant. Žaidžiant ant pilvuko stiprinami raumenys, leidžiantys stabiliai ir tvirtai laikyti galvytę, stiprina visą viršutinę kūno dalį, be to, gerina pilvuko reikaliukus.

Pagrindiniai privalumai:
- Magic Motion Track ™ sistema, kuri leidžia judėti mašinytei pirmyn ir atgal;
- 10 minučių melodija "Old McDonald";
- 2 veikėjai: šuniukas ir karvutė;
- labai paprastas būdas susisukti į mažą maišelį, kas leidžia kilimėlį vežtis pas senelius, draugus, išvykas, keliones ir t.t.

Produkto matmenys:
- ilgis 100 cm;
- plotis 46 cm;
- aukštis 2 cm.

Produktas paženklintas CE ženklu.

"Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis. Pagaminta Kinijoje.

Aukštis2
Plotis46
Ilgis100
Amžius0 mėn.
LytisBerniukams, Mergaitėms
RūšisLavinamieji, Kūdikiams

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo lavinamsis kilimėlis

Yookidoo lavinamsis kilimėlis

Yookidoo lavinamsis kilimėlis.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: