Yookidoo muzikinė knygutė

Pirkdami šią prekę galite gauti 22 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 22 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,10€.

40137

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Yookidoo muzikinė knygutė.

22,95€ su PVM

Dvipusė muzikinė knygutė sukurta siekiant patenkinti du vaiko vystymosi etapus (parinktos spalvos, paveikslėlių sudėtingumas). Knygutėje yra gražių vaikiškų lopšinių (Šopeno ir Haidno) ir draugiškų apvalių veidukų (padaryti tyrimai, kad vaikas net ankstyvame amžiuje atpažįsta veidukus ir į juos labiau reaguoja), kurie aktyvinasi vienas po kito, kad paskatintų vaikus sekti akimis ir pasukti galvą iš vienos pusės į kitą. Knygutę galima naudoti lopšyje, vežimėlyje arba atskirai kaip įprastą knygutę. Knygutė susilanksto, todėl patogu ją nešiotis bet kur su savimi.

Kaip žaisti?

Dvipusėje muzikinėje knygutėje yra paprastos spalvos: vienoje pusėje dominuoja juoda balta, raudona - tai spalvos, kurias vaikas pirmas suvokia ir atpažįsta, be to, šioje pusėje ir lengvesni paveikslėliai, kitoje pusėje yra daugiau spalvų: prisideda žalia, geltonas ir kt. bei sudėtingesni paveikslėliai. Draugiški veidai šviesia vienas po kito muzikos ritmui, skatinant vaiką sekti šviesą. Knygutė puikiai tinka pilvelio laikui, kai guldome vaikiuką ant pilvuko pagulėti.

Yra keli muzikos režimai: Šopeno raminanti muzika ar Haidno stimuliujanti muzika groja 10 minučių. Šviesos taip pat išsijungia po 10 minučių.

Pagrindiniai privalumai:
- dvi knygelės pusės skirtingiems vaiko vystymosi etapams;
- žaislas turi raminančias melodijas, kurios padeda nusiraminti;
- galimybė dėti knygutę tiek ant lygaus paviršiaus, tiek lopšį ar vežimuką, dėl kietų knygutės šonu, ją patogu pastatyti tiesiog ant žemės, lovos ar kito paviršiaus;
- 10 šviečiančių veidukų;
- skirtingi paviršiai, tekstūros, čežančios ir besislepiančios detalės;
- lengva neštis su savimi;
- yra papildomi raišteliai pritvirtinimui prie lovytės ar kitų paviršių.

Produkto matmenys:
- plotis 14,5 cm;
- ilgis 75 cm.

Reikalingos 3xAAA baterijos.

"Yookidoo" yra išskirtinių produktų, kurie paremti vaiko vystymusi bei dizainu, siekiant skatinti jų vaizduotę, lavinti atitinkamu metu atitinkamus įgūdžius. "Yookidoo" siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Šis ženklas veiklą pradėjo daugiau kaip prieš 10 metų su vonios žaislais, tačiau jie buvo tokie revoliucinga ir taip išpopuliarėjo, kad buvo pradėti kurti ir kiti žaislai.


Plotis14,5
Ilgis75
Elementų skaičius1
AmžiusNuo 0 mėn.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisKūdikiams, Knygutės, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo muzikinė knygutė

Yookidoo muzikinė knygutė

Yookidoo muzikinė knygutė.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: