Yookidoo lavinamasis žaislas kūdikiams Sraigė

Pirkdami šią prekę galite gauti 34 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 34 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,70€.

40113

Nauja prekė

Yookidoo lavinamasis muzikinis žaislas kūdikiams Sraigė

34,99€ su PVM

Yookidoo lavinamasis muzikinis žaislas kūdikiams Sraigė. Muzikinė sraigė yra labai smagus ir išradingas žaislas, skatinantis vaiką tiek linksmintis, tiek mokytis ir atrasti pasaulį. Linksma muzika ir smagi išvaizda skatina ir ragina vaiką paimti ir išnagrinėti žaislą. Sraigė gali būti naudojama dviem būdais: ji gali būti ropojimą skatinantis žaislas, o jos namelis gali būti kaip bokštelis.
Norėdami pradėti žaisti uždėkite sraigės namelį ant sraigės ir įjunkite paspaudę sraigės uodegą. Sraigė pradės judėti į priekį, nemelis suksis ir pasigirs smagi muzika.
Rekomenduojamas amžius: 6-24 mėn.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Aukštis 21
Plotis 15
Ilgis 20
Amžius 0,5 m. (6 mėn.)
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji, Kūdikiams
Įvertinimas 
2021-09-26

Super žaislas

Labai paaiteisinęs žaislas. Iš pradžių skatino vaiką ropoti, vėliau dėlioti piramidę, o dabar ekspermentuoti ir atrasti įvairias šio žaislo panaudojimo galimybes.

Įvertinimas 
2021-07-12

Rekomenduojame!

Turime nuo 6 mėnesio. Kol nešliaužiojo/neropojo patraukdavo dėmesį besisukantys ratukai ir muzikėlė. Dabar jau kai juda, domina ir pati sraigė riedanti, bando pagauti, nuimti besisukantį būgną. Puikus žaislas!

Įvertinimas 
2020-12-11

Rekomenduoju!

Dukrytei nupirkom kai dar ne vaikščiojo, tad buvo puiki kompanija ropoti, gaudyti. Labai mielas žaislas. Maloni ausiai muzikėlė. Nors dukrytei jau du metukai, ši sraigė viena iš mėgstamiausių jos žaislų,dažnai delioja žiedelius, mokosi spalvas.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Yookidoo lavinamasis žaislas kūdikiams Sraigė

Yookidoo lavinamasis žaislas kūdikiams Sraigė

Yookidoo lavinamasis muzikinis žaislas kūdikiams Sraigė

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: