Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe

Pirkdami šią prekę galite gauti 25 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 25 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,25€.

83299

Nauja prekė

Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe.

25,99€ su PVM

Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe.
Tuk-tuk, kas ten? Tai Joe, mielas drakonas. Joe kūnas puoštas skirtingų tekstūrų audiniais ir slepia daugybę veiklų kūdikiams - tiesiog atradimų lobynas!
Veidrodėlis, čežančios detalės, rankytės-klapsiukai arba kramtukai, skirtingos įdomios detalės ir t.t. O ta miela išvaizda! Ar gali ji nežavėti?


Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama nuo 0 mėn.
ĮSPĖJIMAS. Pakuotė nėra žaislas, būtina ją pašalinti prieš duodant vaikui žaislą.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

Amžius 0 mėn., 0,5 m. (6 mėn.), 0,4 m. (3 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.)
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Lavinamieji, Kūdikiams, Barškučiai

Parašyti atsiliepimą

Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe

Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe

Lilliputiens veiklos žaislas Drakonas Joe.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: