Spoolz statymo ritės

Pirkdami šią prekę galite gauti 22 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 22 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,10€.

FA181-1

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Spoolz statymo ritės

22,95€ su PVM

Tai paprastas, spalvingas, begalę džiaugsmo ir neribotas žaidimo galimybes atveriantis žaislas. Iš pirmo žvilgsnio tai vienas iš statymo žaidimų. Tačiau pažvelkite iš arčiau, pajauskite, patyrinėkite ir paeksperimentuokite šiek tiek daugiau... Ridenkite rites ir paleiskite jas lenktyniaudami. Dėkite jas vieną ant kitos kaip tik sugalvosite viena ar kita puse, bandydami išlaikyti pusiausvyrą ir pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Leiskite vaiko kūrybiškumui lietis per kraštus be jokių ribų. Puikiai pagamintos, pasižyminčios unikaliu paviršiumi ir stulbinančios nuostabiomis spalvomis, puikiai derančiomis viena su kita kad ir kaip besudėtumėte. "Spoolz" statymo ritės tikrai įkvėps žaisti!


Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų!

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn.
GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

Aukštis 36
Elementų skaičius 7
Amžius 1 m., 2 m., 0,8 m. (10 mėn.), 1,5 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Kūdikiams, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Spoolz statymo ritės

Spoolz statymo ritės

Spoolz statymo ritės

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: