Aleva ekologiškas paviršių valiklis

Pirkdami šią prekę galite gauti 8 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 8 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40€.

37805

Nauja prekė

Aleva ekologiškas paviršių valiklis

8,90€ su PVM

Aleva ekologiškas paviršių valiklis.
Aleva Naturals yra sertifikuota veganiška kūdikių ir vaikų kosmetika - visi ingredientai yra gaunami tik iš augalų.

Turintys vaikų, tikrai žino, kiek džiaugsmo ir kiek netvarkos jie gali pridaryti. Tėvai nuolat susiduria su dilema, kaip valyti paviršius: norisi dezinfekuoti, tačiau kartu nesinori ir naudoti stiprių  cheminių valiklių. Aleva Naturals valiklis yra unikalus produktas, nes skirtas dezinfekuoti paviršius, tačiau kartu yra ir ekologiškas, pagamintas iš natūralių medžiagų. Šis saugus ir sertifikuotas veganinis produktas šalina nešvarumus yra be cloro ar stiprių cheminių medžiagų. Šiuo ekologišku valikliu galite valyti žaislus, kėdes, stalus bei kitus paviršius ar daiktus. 

Kiekis: 500 ml.

Pagrindinės savybės:
- hipoalerginis;
- iš natūralių sudedamųjų dalių;
- draugiškas egzemą turintiems vaikams;
- pagaminta Kanadoje.

Naudojimas: valikliu nupurkškite paviršių, nuvalykite švaria, sausa nesipūkuojančia šluoste.

Įspėjimas:
Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Sudėtis: Water/Eau,Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Laurylglucosides Hydroxypropylsulfonate, Decyl glucoside, Sodium bicarbonate, Glyceryl Caprylate *Certified Organic


Aleva Naturals istorija prasidėjo, kai farmacininko naujagimiui prasidėjo sunkus nosies užgulimas. Jaunas tėtis ieškojo produktų, kurie būtų natūralūs ir efektyvūs. Turėdamas 20 metų patirtį kūdikių ir suaugusiųjų odos priežiūros srityje bei užaugęs Ajurvedos kultūroje, farmacininkas nusprendė grįžti prie savo šaknų ir senovėje žinotų priemonių. Ilgainiui pradėjus dalintis sukurtais produktais su savo artimaisiais ir draugais, gimė Aleva Naturals ženklas.

Šiandien Aleva Naturals ir toliau gali didžiuotis, tuo kad išliko natūralus, veganiškas ir draugiškas aplinkai ženklas.


Amžius3 m., 0,8 m. (10 mėn.), 5 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1 m., 4 m., 0,75 m. (9 mėn.), 0 mėn., 2 m., 0,5 m. (6 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams

Parašyti atsiliepimą

Aleva ekologiškas paviršių valiklis

Aleva ekologiškas paviršių valiklis

Aleva ekologiškas paviršių valiklis

Susiję produktai