Citrinžolių eterinis aliejus (5ml)

Pirkdami šią prekę galite gauti 4 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.

SM-Citrinzole

Nauja prekė

Citrinžolė su citrusiniais vaisiais neturi nieko bendro, nebent tik kvapą, kuris yra mėgstamas tiek mažų, tiek didelių! Citrinžolės yra aukštos, daugiametės žolės, augančios Azijoje.

4,99€ su PVM

Citrinžolė su citrusiniais vaisiais neturi nieko bendro, nebent tik kvapą, kuris yra mėgstamas tiek mažų, tiek didelių! Citrinžolės yra aukštos, daugiametės žolės, augančios Azijoje. Šilto, vasariško, žalumos ir švaros kvapo eterinis aliejus plačiai naudojamas namų valymui ir aromatizavimui. Ji ne tik veikia ore sklandačias bakterijas ir virusus, bet ir namuose gyvenančius grybelius bei pelesį. Citrinžolių aliejų lašinkite į vandenį, kuriuo valote grindis ir dulkes, garinkite elektriniame eterinių aliejų garintuve – tai suteiks namams jaukumo ir nepakartojamą švaros aromatą. Valydami paviršius ne tik suteiksite namams švaros aromato, bet ir džiaugsitės mikrobiologiškai švariais paviršiais.Nuo seno žinoma, kad citrinžolių aromatas puikiai maskuoja nepageidaujamus kvapus ir suteikia patalpoms šiltą ir jaukų švaros kvapą.

Citrinžolių aliejus – viena dažniausių preparatų nuo uodų ir erkių sudedamųjų dalių. Tikima, kad citrinžolių aromato labai nemėgsta visi zvimbiantys ir ropojantys įkyruoliai. Šiuo aliejumi rekomenduojame kvėpinti drabužius, galvos apdangalus ir avalynę ruošiantis į gamtą. Citrinžolė taip pat puikiai maskuoja žmogaus ir gyvūnų kvapą.
Citrinžolė – dominuojantis aromatas mūsų popoliariojo oro gaiviklio „Šalin, ligos“ kompozicijoje. Taip pat šį aliejų naudojame priemonės nuo uodų „Zyzlys – nuskris“ gamybai.

Taip pat naudojant šį eterinį aliejų galite pasigaminti visiškai natūralų skalbinių minkštiklį:

SKALBINIŲ MINKŠTIKLIS
50ml acto (9%)
40 lašų citrinžolių eterinio aliejaus
1l vandens
Eterinį aliejų sulašinkite į actą ir sumaišykite su vandeniu. Naudokite kaskart skalbiant po 50ml. Mišinį pilkite į skyrelį skalbinių minkštikliui. Paruošto mišinio užteks 20 – čiai skalbimų.

Amžius0,5 m. (6 mėn.), 1 m., 3 m., 4 m., 6 m., 8 m., 0,8 m. (10 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.), 7 m., 5 m., 12 m., 2 m., 1,5 m., 10 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

Citrinžolių eterinis aliejus (5ml)

Citrinžolių eterinis aliejus (5ml)

Citrinžolė su citrusiniais vaisiais neturi nieko bendro, nebent tik kvapą, kuris yra mėgstamas tiek mažų, tiek didelių! Citrinžolės yra aukštos, daugiametės žolės, augančios Azijoje.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: