Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas

Pirkdami šią prekę galite gauti 29 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 29 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,45€.

LER2840

Nauja prekė

Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas.

29,99€ su PVM

Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas.
Šis pakankamai didelių detalių konstruktorių supažindins mažylį su pirmaisiais inžinerijos principais ir leis sukurti savo mėgstamiausią transporto priemonę.
Konstruktorių rinkti itin paprasta, todėl tai galės padaryti net mažyliai nuo 2 metukų.

Didžiausio surenkamo objekto (lėktuvo) dydis: 19x10 cm.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.
GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

Amžius 3 m., 2 m.
Lytis Berniukams
Rūšis Mašinos, Laivai, Lavinamieji, Konstruktoriai, Lėktuvai

Parašyti atsiliepimą

Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas

Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas

Konstriuktorius 1-2-3 Mašina-Lėktuvas-Laivas.

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: