Magnetinis rinkinys (14 vnt.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 26 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 26 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,30€.

701003

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Magnetinis rinkinys (14 vnt.)

26,49€ su PVM

Magnetinis rinkinys (14 vnt.). Rinkinyje yra 14 spalvotos magnetinės detalės.

Spalvingos detalės pavers žaidimą ryškiu ir linksmu! Ryškios spalvos paskatins mažylį mokytis spalvų, geometrinių formų bei susipažins su magnetų veikimo principu. 
MAGFORMERS® – tai naujos kartos magnetiniai konstruktoriai, kuriuos sudaro dėl magnetukų lengvai susijungiančios paprastos geometrinės formos – trikampiai, kvadratai, rombai ir daug kitų. Visi magnetai įmontuoti tvirtų plastikinių formelių viduje, jiems neįmanoma iškristi, todėl žaisti visiškai saugu. Tačiau patys magnetai formelių viduje sukasi ir vieną kartą ta pati formelė gali traukti, kitą kartą – stumti kitas formas! MAGFORMERS® magnetai net aštuonis kartus stipresni už įprastus magnetus ir jų jėgos pakanka net didžiausioms konstrukcijoms pastatyti. Šis rinkinys suderinamas su visomis kitomis MAGFORMERS® figūrėlėmis ir priedais.

Vieno detalės dydis: 5-6 cm.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Produktas turi magnetų. Laikykite jį atokiau nuo magnetiškai paveikiamų objektų.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Gamintojas - MAGFORMERS

 

Elementų skaičius 14
Amžius 7 m., 3 m., 6 m., 5 m., 4 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Konstruktoriai, Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Magnetinis rinkinys (14 vnt.)

Magnetinis rinkinys (14 vnt.)

Magnetinis rinkinys (14 vnt.)

Susiję produktai