„LaQ Mystical Beast Dragon“ rinkinys (260 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 25 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 25 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,25€.

LAQ004994

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

„LaQ Mystical Beast Dragon“ rinkinys (260 el.)

25,99€ su PVM

Naujas rinkinys iš mitinių būtybių kolekcijos! Čia rasi net 5 mitais apipintų būtybių modelių: du drakonus, vienaragį, grifą ir leviataną.  Modeliai tiksliai atkartoja ryškiausius mitinių būtybių bruožus, todėl konstravimas vaiką dar labiau įtrauks, o rezultatas – džiugins.

Leiskitės į pažintį su rinkinį sudarančiomis mitinėmis būtybėmis:

  • Drakonas „Draco“ gimė iš auksinio kiaušinio. Jis itin smalsus, mėgstantis nuotykius ir svajojantis vieną dieną tapti didingu drakonu. „Draco“ ant galvos turi ragą, rodantį, kad jis – karališkos kilmės.
  • Erelio galvą ir liūto kūną turinti būtybė mituose žinoma kaip grifas. Tiek savo būdu, tiek judesiais grifas panašus į katę – mėgsta vaikščioti vienas. Beje, grifas pavaizduotas ir Lietuvos prezidento herbe!
  • Tarp mitinių būtybių – ir vienas iš storųjų drakonų, dar vadinamų „bangininiais drakonais”. Jo išskirtinis bruožas – stambus kūnas ir didžiulė galva, sudaranti net trečdalį jo viso kūno. Nors šio drakono išvaizda grėsminga, iš tiesų jis labai ramus ir švelnus.
  • Kirinas – mitinis vienaragis, sugebantis akimirksniu tarsi iš niekur atsirasti ir taip pat greitai pranykti. Paprastai vienaragis yra labai rami ir taiki būtybė, tačiau, stipriai susijaudinęs, jis paleidžia šviesiomis spalvomis žaižaruojančią elektros iškrovą.
  • Leviatanas – dar viena šio rinkinio mitinė būtybė. Tai milžiniška jūrų pabaisa, minima Biblijos Senajame Testamente. Kvėpuodamas per šnerves išleidžia ugnies liežuvius ir kamuolius dūmų, o plaukdamas sukelia jūros bangavimą.

Rinkinys išsiskiria dominuojančia mėlyna detalių spalva, kurią pagyvina raudonos, geltonos detalės.

Visos detalės gali būti derinamos su kitų LaQ rinkinių detalėmis, tad jų tikrai pakaks konstruoti ir savo fantazijos kūrinius.

 LaQ konstruktoriai išsiskiria galimybe iš nedidelio kiekio detalių sukurti daugybę skirtingų figūrų. Tai lavina vaiko matematinį ir loginį mąstymą bei kūrybiškumą. Nedidelių detalių jungimas lavina smulkiąją motoriką, o spalvų įvairovė – spalvų dermės pojūtį.

Tai puikus užsiėmimas visai šeimai. Įvairaus sudėtingumo konstravimo schemoms ir modelių įvairovei bei neribotoms galimybėms kurti patiems neatsispirs ir tėveliai.

LaQ konstruktoriai – tai ne tik smagus ir įtraukiantis žaislas, bet ir ideali ugdymo priemonė, kurie puikiai tinka konstruoti tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose.

Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti.

PAGAMINTA JAPONIJOJE.

Elementų skaičius 264
Amžius 8 m., 7 m., 12 m., 10 m., Suaugusiems, 9 m. , 11 m. , 13 m., 14 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Konstruktoriai, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

„LaQ Mystical Beast Dragon“ rinkinys (260 el.)

„LaQ Mystical Beast Dragon“ rinkinys (260 el.)

„LaQ Mystical Beast Dragon“ rinkinys (260 el.)

Susiję produktai