LaQ Penguin konstruktoriai vaikams (165 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 11 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 11 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,55€.

LAQ004666

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

LaQ Marine World PENGUIN konstruktoriai vaikams.

11,99€ su PVM

-20%

14,99€ su PVM

Šie lavinamieji konstruktoriai taps išskirtine dovana vaikams, kurie ypatingai domisi gyvūnų pasauliu ar kolekcionuoja jų konstrukcinius modelius! Iš šio rinkinio detalių galėsite sukurti net 6 pingvinų modelius. Šie konstruktoriai vaikams tikrai pradžiugins tiek mergaites, tiek berniukus.

LaQ konstruktoriai vaikams - puikūs edukaciniai žaislai, kurie pradžiugins mažuosius kūrėjus bei gali tapti puikiai lavinamaisiais žaidimais darželiams ar mokykloms. Visų LaQ rinkinių detales galėsite miksuoti ir kurti savo fantazijų pasaulį.

Tai puiki priemonė smulkiajai motorikai, loginiam mąstymui, erdviniam intelektui, dėmesio koncentravimui bei vaizduotei ir kūrybiškumui lavinti. O kaip edukaciniai žaidimai šie konstruktoriai vaikams turi dar daugiau privalumų: mokykitės spalvų, skaičių, formų, erdvinių formų, raidžių ir t.t.

Savybės:
- 165 detalės;
- 6 schemos;
- visų rinkinių detalės suderinamos tarpusavyje;
- pagaminta Japonijoje.

LaQ – ne kartą apdovanoti, inovatyvūs lavinamieji konstruktoriai vaikams, sukurti remiantis Japonijos kultūra. Japoniško dizaino paprastumas ir itin aukšta kokybė atveria neribotas konstruktorių vaikams galimybes. Šie lavinamieji konstruktoriai vaikams sudaryti vos iš 7 tipų detalių, tačiau jų jungimo galimybės tokios įvairios! Edukaciniai rinkiniai sudaryti iš skirtingų temų ir konstruoti galima pagal schemas arba pasitelkiant fantaziją ir kūrybiškumą. Be to, sukonstravus itin smagu pereiti prie vaidmenų žaidimų, kadangi konstruktoriai vaikams sukimba itin tvirtai. Žaidimo metu lavinama smulkioji motorika, padedama ugdyti erdvinį intelektą, loginį mąstymą bei dėmesio koncentravimo gebėjimas, taip kūrybiškumas, vaizduotė, ruošiami pagrindai matematiniams įgūdžiams. Be to, dėl savo neribotų galimybių LaQ lavinamieji konstruktoriai vaikams pamėgti ugdymo įstaigų daugiau nei 20  metų. Tai tobuli žaislai darželiams ar mokykloms.


Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
PAGAMINTA JAPONIJOJE.

Elementų skaičius 165
Amžius 6 m., 14 m., 7 m., 12 m., 9 m. , 13 m., 8 m., 5 m., 10 m., 11 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Gyvūnai, Konstruktoriai

Parašyti atsiliepimą

LaQ Penguin konstruktoriai vaikams (165 el.)

LaQ Penguin konstruktoriai vaikams (165 el.)

LaQ Marine World PENGUIN konstruktoriai vaikams.

Susiję produktai