OXO buteliukų valymo rinkinys

Pirkdami šią prekę galite gauti 13 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,65€.

62116600

Nauja prekė

OXO buteliukų valymo rinkinys

13,99€ su PVM

OXO buteliukų valymo rinkinys.

Šio rinkinio pagalba galite lengvai išvalyti daugumą butelių ir pientraukio dalis. Komplekte yra du mežesni šepetėliai, specialiai sukurti gertuvėms su šiaudeliais arba snapeliais bei pientraukiams. Apvalus didesnis šepetys skirtas buteliukams valyti. Šepetėlio šereliai saugiai valo butelius, jų nesubraižydami. Komplekte esantis patogus stovas leidžia laikyti ir džiovinti šepečius vertikalioje padėtyje.

Didelio šepetėlio ilgis: 28 cm. Šiaudelių valymo šepetėlio ilgis: 21 cm. Mažiausio šepetėlio ilgis: 10 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, tai yra: seniausių ir jauniausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę.


Elementų skaičius 4
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Maistas

Parašyti atsiliepimą

OXO buteliukų valymo rinkinys

OXO buteliukų valymo rinkinys

OXO buteliukų valymo rinkinys

Susiję produktai