Petit Collage ūgio matuoklis Medis

Pirkdami šią prekę galite gauti 12 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 12 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60€.

GC-TREE FRIENDS

Nauja prekė

Petit Collage ūgio matuoklis Medis

12,72€ su PVM

-20%

15,90€ su PVM

Šis gražaus dizaino ir simbolinis medis padės Jums fiksuoti savo mažylio augimą. Medis gražiai iliustruotas, ties jo viduriu rasite skalę nuo 40 cm. iki 135 cm (vienoje pusėje matuojama ft, kitoje cm). Rinkinyje rasite ir lipdukus (20 vnt.), ant kurių galėsite žymėti vaiko amžių, svorį ar kitą Jums svarbią informaciją. Dėl patrauklios medžio išvaizdos jis taps ne tik matuokliu, tačiau kartu pagyvins mažylio kambarį ir bus jo dekoracija. Kai mažyli užaugs, medį paprasta nukabinti ir saugoti (kompaktiškai susideda).

Medis kaip ir visi Petit Collage gaminiai pagamintas iš perdirbto popieriaus, atspausdintas su natūraliais daržovių dažais. Pats medis yra storo kartono.

"Petit Collage" apjungia šiuolaikinę estetiką su tvaraus vystymosi kriterijais, sukuria drąsius, apgalvotus produktus, kurie įkvepia mažus vaikus. Gražiai suprojektuota, kad būtų malonu pažvelgti ir patogiai naudotis. Šio ženklo produktus mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po dešimties metų nuo pirmojo rankų darbo koliažo kūrėja vis dar pasirenka kuo natūralesnes medžiagas, vengia plastiko. Produktai buvo sukurti mūsų vaikų ir planetos sveikatai :)

Amžius2 m., 0,4 m. (3 mėn.), 1 m., 0,75 m. (9 mėn.), 1,5 m., 0 mėn., 0,5 m. (6 mėn.), 0,8 m. (10 mėn.)
LytisMergaitėms, Berniukams

Parašyti atsiliepimą

Petit Collage ūgio matuoklis Medis

Petit Collage ūgio matuoklis Medis

Petit Collage ūgio matuoklis Medis

Susiję produktai