Benbat apsauga nuo saulės (1 vnt.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 9 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,45€.

SS603

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

Benbat apsauga nuo saulės

9,90€ su PVM

Benbat apsauga nuo saulės. Apsauga saugo nuo žalingų UV spindulių,tačiau kartu nekliudo vaikui žiūrėti pro langą ir stebėti besikeičiančią aplinką. Apsauga nuo saulės turi du specialius stikliukus, kurie važiuojant mašina ir šviečiant saulei sukuria šviesos žaismą ir prikausto vaiko dėmesį, todėl kelionė tampa dar įdomesne ir neprailgsta. Apsauga tvirtinama prie stiklo dviems spaustukais, todėl ją patogu pritvirtinti ir koreguoti.

Matmenys:
- ilgis 38 cm;
- plotis 44 cm.

Pagrindinės trys BenBat prekės ženklo charakteristikos yra novatyvumas, įdomumas ir funkcionalumas. Novatotyvumas , nes šie produktai yra išskirtiniai ir originalūs. Funkcionalumas, nes šio prekės ženklo produktų asortimentas sukurtas visai šeimai naudoti bet kurioje vietoje - namuose, automobiliuose ar už jų ribų. Kiekvienas produktas, be jo funkcionalumo, yra taip nuostabiai suprojektuotas, todėl jis vaikui būna įdomus ilgą laiką ir tampa jo draugu.

Plotis44
Ilgis38
Amžius0 mėn., 0,4 m. (3 mėn.), 0,5 m. (6 mėn.), 1 m., 3 m., 4 m., 6 m., 0,8 m. (10 mėn.), 0,75 m. (9 mėn.), 5 m., 2 m., 1,5 m.
LytisBerniukams, Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

Benbat apsauga nuo saulės (1 vnt.)

Benbat apsauga nuo saulės (1 vnt.)

Benbat apsauga nuo saulės

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: