Stalo žaidimas Lama

Pirkdami šią prekę galite gauti 10 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 10 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,50€.

4751010190941

Nauja prekė

Stalo žaidimas Lama

10,99€ su PVM

Stalo žaidimas Lama.

„Lama“ yra greitas ir nesudėtingas kortų žaidimas, kurio tikslas paprastas – tereikia atsikratyti turimomis kortomis.

Žaidime „Lama“ taškus gaunate už kortas, kurias raundo pabaigoje vis dar turite rankoje. Taškai yra blogai – jūs jų nenorite! Todėl turite atsikratyti savo kortomis kaip įmanoma greičiau, tačiau tam ėjimo metu turite turėti tinkamas kortas. Jei neturite, tuomet teks spręsti – ar baigiate žaidimą bei pasiliekate turimas kortas ir daugiau nerizikuojate, ar traukiate dar vieną kortą iš kaladės ir žaidžiate toliau su viltimi, kad visgi pavyks atsikratyti visų kortų.

Kiekvienas žaidėjas pradeda raundą su šešiomis kortomis. Savo ėjimo metu žaidėjas gali mesti kortą, traukti kortą arba baigti žaidimą. Jei norite mesti kortą, ši korta turi būti tos pačios arba aukštesnės vertės nei viršutinė bendros kortų krūvelės korta. Jei ant kortų krūvelės viršaus yra 6, galite mesti 6 arba lamą, o jei viršuje yra lama, galite mesti kitą lamą arba 1.

Jei pasiduodate, padedate likusias kortas užverstas priešais save ir tą raundą daugiau nebegalite daryti ėjimų. Už neišmestas kortas gaunate taškus. Žaidimas baigiasi, kai žaidėjas pasiekia 40 ar daugiau taškų. Žaidėjas su mažiausiai taškų laimi.

Amžius:  8 m. ir daugiau.
Žaidėjų skaičius: 2–6.
Žaidimo trukmė: 20 min.Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 8 m.+
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Brain Games.

Amžius 13 m., 12 m., Suaugusiems, 11 m. , 14 m., 8 m., 10 m., 9 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Stalo žaidimai

Parašyti atsiliepimą

Stalo žaidimas Lama

Stalo žaidimas Lama

Stalo žaidimas Lama

Susiję produktai