Iwako figūrėlės-trintukai Kaladėlės (34 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,35€.

ER-BRI038

Nauja prekė

Iwako figūrėlės-trintukai Kaladėlės (34 el.)

7,99€ su PVM

Iwako kaladėlių rinkinys iš 34 detalių, kurias sujungsite kaip konstruktorių. Iš šių spalvingų kaladėlių galėsite sukonstruoti įvairius gyvūnus: žirafą, papūgą, ančiuką, drambliuką ir t.t.
Be to, šios detalės - tai trintukai, kurių veiksmingumas 87,7 proc.

Iwako fugūrėlės - tai žaislai vaikams nuo 3 metų. Figūrėlėmis žaisti galima net keliais būdais. Pirmiausiai tai trintukai. Tuomet tai nuostabios vaikams tobulo dydžio figūrėlės, kuriomis žaidžiant lavinami socialiniai, kalbiniai įgūdžiai, vaizduotė bei kūrybiškumas. Ir, žinoma, tai 3D dėlionės vaikams, kadangi figūrėlės išsiardo. Dėliojant lavinama smulkioji motorika, pirštukų miklumas, problemų sprendimo įgūdžiai.

Savybės:
- rinkinyje rasite: 34 konstruktoriaus detales;
- iš kaladėlių galima sukonstruoti įvairius gyvūnus: žirafą, papūgą, ančiuką, dramblį ir t.t.
- detalės susijungia kaip tikras konstruktorius.

Ilgiausios detalės dydis: 3 cm.

IWAKO - trintukų figūrėlės vaikams. Iš tiesų, tai daugiau nei trintukai - tai nuostabūs lavinamieji žaislai vaikams nuo 3 metų. Pirmiausiai, tai gyvūnų ir kitų objektų vaikiškos figūrėlės vaidmenų žaidimams. Figūrėlių rinkinių įvairovė plati, taigi vaikai galės kurti savo mini pasaulį, o figūrėlių dydis tobulas mažoms rankytėms. Tačiau tai taip pat yra dėlionės vaikams - kiekviena figūrėlė išsiardo, detales galima ardyti, sudėti ar net miksuoti. Be to, šių trintukų veiksmingumas net 87,8 proc.! Šios figūrėlės vaikams - tai tobuli edukaciniai žaislai, suvenyrai ar smagios dovanos vaikams mokyklos ar darželio šventėms.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Iwako Co. Ltd, Japonija.

Amžius 3 m., 6 m., 7 m., 4 m., 8 m., 5 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Gyvūnai, Konstruktoriai

Parašyti atsiliepimą

Iwako figūrėlės-trintukai Kaladėlės (34 el.)

Iwako figūrėlės-trintukai Kaladėlės (34 el.)

Iwako figūrėlės-trintukai Kaladėlės (34 el.)

Susiję produktai