Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 6 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,30€.

300274

Nauja prekė

Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.)

6,49€ su PVM

Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.).

Rinkinyje rasite 6 keturių dalių dėliones, atspindinčias skirtingas profesijas: dailininkė, virėja, ūkininkas, statybininkas, veterinarė, mokytoja.

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Dėlionėje: 24 detalių.
Dėlionės dydis: 25x6,5 cm. Vienos detalės dydis: 6,5x6,5 cm.DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Elementų skaičius 24
Amžius 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji

Parašyti atsiliepimą

Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.)

Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.)

Dodo dėlionė vaikams Profesijos (24 det.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: