Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 7 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,35€.

300161

Nauja prekė

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.)

7,99€ su PVM

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.).

Rinkinį sudaro itin didelės detalės, kurių dydis apie 11x10 cm, ir vidinės forminės detalės su skirtingais objektais. Pradžioje mažyliui galima duoti sudėti pastarąsias detales (prieš tai sudėjus visą dėlionę, tik be vidinių detalių), jas lengviau dėti ir mažyliui suprantamiau, vėliau galima pradėti dėlioti ir visas kitas detales. 

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Dėlionės dydis: 31x45 cm.
Vienos detalės dydis apie: 11x10 cm.DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Elementų skaičius 18
Amžius 1,5 m., 2 m.
Lytis Mergaitėms, Berniukams
Rūšis Lavinamieji, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.)

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.)

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Ūkis (18 det.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: