Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė (6 det.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 1 premijos tašką. Jūsų krepšelyje bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,05€.

300360

Nauja prekė

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė  (6 det.)

1,99€ su PVM

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė  (6 det.).

Rinkinį sudaro rėmelis ir 5 didelės detalės. Dėl savo dydžio ir formų dėlionė ideali supažindinant mažylį su dėlionėmis.

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Rėmelio dydis: 15x15 cm.DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Elementų skaičius 6
Amžius 1,5 m., 2 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Lavinamieji, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė  (6 det.)

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė (6 det.)

Dodo pirmoji dėlionė vaikams Varlytė  (6 det.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: