Dodo dėlionė vaikams Kur mano mamytė (20 det.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 8 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 8 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40€.

200101

Nauja prekė

Dodo dėlionė vaikams Kur mano mamytė (20 det.)

8,99€ su PVM

Dodo dėlionė vaikams Kur mano mamytė (20 det.).

Dėlionę sudaro 10 dviejų dalių dėlionių. Dėlionės vaikams dvipusės: vienoje pusėje rasite mamą ir mažylį, o kitoje geometrines figūras ir jų atitikmenis iš mūsų aplinkos.

Rinkinyje taip pat rasite 10 užduočių ir idėjų kortelių lietuvių kalba.

Dėlionės vaikams tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką kartu su vaiku. Lavinamosios dėlionės vaikams - tai edukaciniai žaidimai, kurių metu vaikas ne tik lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką, erdvinį suvokimą, loginį mąstymą, mokosi spręsti problemas bei koncentruoti dėmesį, tačiau sudėjus su vaiku galima aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, lavinti socialinius įgūdžius ar tiesiog įvardinant matomus dalykus plėsti žodyną.

Dėlionėje: 20 detalių ir 10 užduočių kortelių.
Dėlionės dydis: 5x12 cm. Vienos detalės dydis: 5x6 cm.DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

Elementų skaičius 30
Amžius 2 m., 1,5 m.
Lytis Berniukams, Mergaitėms
Rūšis Lavinamieji, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Dodo dėlionė vaikams  Kur mano mamytė (20 det.)

Dodo dėlionė vaikams Kur mano mamytė (20 det.)

Dodo dėlionė vaikams Kur mano mamytė (20 det.)

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: