Jixelz dėlionė - “Vaizduotės draugai” (700 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 9 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,45€.

FA199-4

Nauja prekė

Jixelz 700 detalių dėlionė - “Vaizduotės draugai”

9,95€ su PVM

Dėliojimo džiaugsmas tampa tikru pikselių kūrybiškumo nuotykiu. Kurdami mažytėmis dėlionės detalėmis ir jungdami jas kartu galite sukurti paveikslą, raštą ar figūrą. Tai puiki priemonė, padedanti vystyti mažųjų smulkiosios motorikos įgūdžius, o detalių jungimas yra puikiai atpalaiduojanti ir budrumą ugdanti proto treniruotė, įtraukianti tiek rankas, tiek protą ir leidžianti sureguliuoti emocijas. Kiekvieną rinkinį sudaro 700 ryškių, preciziškai išpjautų mikro dėlionės detalių. Sekdami instrukcijomis galėsite jas transformuoti į nuostabius piešinius.

Su šiuo itin smagiu “Vaizduotės draugai” rinkiniu sukursite mielą vienaragį ir undinėlę. Arba pasitelkę savo kūrybiškumą galėsite sudėlioti kažką išties unikalaus ir savito. Visos Jixelz detalės puikiai tinka viena su kita, o sudėtos tvirtai laikosi, gali būti pakeliamos ir judinamos. Dėlionės skatina smulkiosios motorikos įgūdžius, erdvinį suvokimą, kūrybingumą, loginį mąstymą.

2019 Parents’ ChoiceProduktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.
ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

Elementų skaičius 700
Amžius 6 m., 7 m., 8 m.
Lytis Mergaitėms
Rūšis Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Jixelz dėlionė - “Vaizduotės draugai” (700 el.)

Jixelz dėlionė - “Vaizduotės draugai” (700 el.)

Jixelz 700 detalių dėlionė - “Vaizduotės draugai”

Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: