Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai

Pirkdami šią prekę galite gauti 9 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 9 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,45€.

BP-Pets

Nauja prekė

Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai


9,90€ su PVM

Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai. Rinkinyje yra keturios forminės dėlionės: 3, 4, 5  ir 6 elementų. Taigi dėlionės gali augti kartu su vaiko įgūdžiais. Dėlionės pagamintos iš perdirbto popieriaus, naudojant natūralius daržovių dažus. Dėlionės lavina motorinius įgūdžius, vaizduotę, kūrybiškumą, pirmuojus erdvinius gebėjimus.

"Petit Collage" įkurta 2006 m. Pirmasis produktas buvo kūrėjos rankomis padarytas koliažas iš medžio. Tai, kas prasidėjo nuo paprastų koliažų, nuo to laiko tapo visame pasaulyje gerbiamu prekės ženklu. Kūrėją pristatė Martos Stewarto šou, "The New York Times", "San Francisco Chronicle", "Dwell Magazine" ir populiarūs tinklaraščiai, tokie kaip "Oh Joy", "Decor8", "Sponge" ir "Design mama". Lorena (kūrėja) kilusi iš Buenos Airės. Dabar ji gyvena Sanfranciske kartu su savo vyru ir dukterimi namuose, pilnuose meno ir dirba šviesioje, saulėtoje studijoje su savo šešių žmonių svajonių komanda.

"Petit Collage" apjungia šiuolaikinę estetiką su tvaraus vystymosi kriterijais, sukuria drąsius, apgalvotus produktus, kurie įkvepia mažus vaikus. Gražiai suprojektuota, kad būtų malonu pažvelgti ir patogiai naudotis. Šio ženklo produktus mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po dešimties metų nuo pirmojo rankų darbo koliažo kūrėja vis dar pasirenka kuo natūralesnes medžiagas, vengia plastiko. Produktai buvo sukurti mūsų vaikų ir planetos sveikatai :)

Elementų skaičius18
AmžiusNuo 2 m., Nuo 3 m.
LytisMergaitėms, Berniukams
RūšisLavinamieji, Gyvūnai

Parašyti atsiliepimą

Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai

Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai

Petit Collage pirmoji dėlionė Gyvūnai


Susiję produktai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: