Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.)

Pirkdami šią prekę galite gauti 13 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 13 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,65€.

PZT-Into Space

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.)

13,00€ su PVM

Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.). Puiki dovana priešmokyklinukui, tai taupyklė, kurios viduje slepiasi dėlionė. Rinkinyje yra ir maišelis, kuriame galima laikyti dėlionę, kai taupyklė atlieka savo tikrąją funkciją :) Dėlionės detalės pagamintos iš perdirbto popieriaus. Dėlionė lavina smulkiąją motoriką, erdvinė mąstymą, logiką, o taupyklė - pirmuosius finansų valdymo įgūdžius. Taupyklės aukštis - 22 cm.


"Petit Collage" įkurta 2006 m. Pirmasis produktas buvo kūrėjos rankomis padarytas koliažas iš medžio. Tai, kas prasidėjo nuo paprastų koliažų, nuo to laiko tapo visame pasaulyje gerbiamu prekės ženklu. Kūrėją pristatė Martos Stewarto šou, "The New York Times", "San Francisco Chronicle", "Dwell Magazine" ir populiarūs tinklaraščiai, tokie kaip "Oh Joy", "Decor8", "Sponge" ir "Design mama". Lorena (kūrėja) kilusi iš Buenos Airės. Dabar ji gyvena Sanfranciske kartu su savo vyru ir dukterimi namuose, pilnuose meno ir dirba šviesioje, saulėtoje studijoje su savo šešių žmonių svajonių komanda.

"Petit Collage" apjungia šiuolaikinę estetiką su tvaraus vystymosi kriterijais, sukuria drąsius, apgalvotus produktus, kurie įkvepia mažus vaikus. Gražiai suprojektuota, kad būtų malonu pažvelgti ir patogiai naudotis. Šio ženklo produktus mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po dešimties metų nuo pirmojo rankų darbo koliažo kūrėja vis dar pasirenka kuo natūralesnes medžiagas, vengia plastiko. Produktai buvo sukurti mūsų vaikų ir planetos sveikatai :)

Elementų skaičius64
AmžiusNuo 4 m., Nuo 5 m., Nuo 6 m.
LytisBerniukams

Parašyti atsiliepimą

Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.)

Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.)

Taupyklė-dėlionė Kosmonautas (64 el.)

Susiję produktai