ĮMONĖMS

Lapute.lt taip pat siūlo žemiau pateiktų žaislų gamintojų didmeninę prekybą:

        
         "Lilliputiens" - minkšti ir išskirtiniai, aukštos kokybės žaislai, kurių dizainą kuria mamos. Pagrindinis šių žaislų tikslas yra lavinti vaiko vaizduotę, neapribojant žaislo vaiko amžiumi - juk žaislas gali augti kartu su vaiku ir nuolat keisti savo paskirtį.

 
         
          "Robotime" - medinės dėlionės, kurias surinksite be klijų ir žirklių! O tuomet... šios dėlionės atgis! Rinkiniuose yra moduliai, kurie surinktas dėliones priverčia judėti (vaikščioti, lankstytis, važiuoti, suktis ir t.t.) bei skleisti garsus.

        
          "Tooky Toy" - mediniai, inovatyvios išvaizdos žaislai. Tooky Toys turi specialią Disney liniją su vaikų pamiltais Disney herojais.

      
           "Gigi" - tai visai kaip Lego kaladėlės tik didesnės ir daug smagesnės! Be to, jos yra visiškai ekologiškos. Pastatyti tikroviško dydžio daiktus dar niekada nebuvo taip lengva! Bokštas, laivas, pilis - galimybių tiek daug. O su mažesnėmis Gigi kaladėlėmis galėsi pastatyti namų interjero detales, o kitas detales - tiesiog nupiešti. Pastačius statinį, jis atlaiko iki 24 kg.
 
            

           "Pukka FUN" - interaktyvios spalvinimo ir užduočių knygutės. Nuspalvink, nuskanuok ir atgaivink savo svajonių objektus. Lentyniauk, žaisk, fotografuok ar filmuok netikėtose vietose. Pukka FUN taip pat turi aukštos kokybės lengvai nusiplaunančių flomasterių bei išmaniųjų plastelinų.

Dėl pasiūlymų kviečiame rašyti mums info@lapute.lt.

Sėkmės!