REKOMENDUOK IR SUTAUPYK 50 PROC.!

Vis dažniau sulaukiame klientų, ateinančių jau su Jūsų rekomendacijomis apie mus arba mūsų produktus, tačiau Jūsų, rekomenduojančių mus, mes taip ir nesusekame. Dėl šios priežasties skelbiame akciją mūsų tyliesiems atstovams!

Nuo šiol pasidalinus įspūdžiais apie mūsų parduotuvę ar mūsų prekes, suteiksime dovanų kuponą!

- 10 proc. prekės vertės - palikite atsiliepimą prie įsigytos prekės mūsų svetainėje (prie įsigytos prekės skiltyje ATSILIEPIMAI) ir gaukite 10 proc. aprašytos prekės vertės kuponą. Šiuo atveju nepamirškite prieš palikdami atsiliepimą prisijungti, kad matytume Jūsų vartotoją.

- 25 proc. prekės vertės - pasidalinkite savo Facebook arba Instagram paskyros storiuose įsigytos prekės savo daryta nuotrauka ir pažymėkite mus;

- 50 proc. prekės vertės - aprašykite (post'e) savo Facebook arba Instagram paskyroje pas mus įsigytą prekę su savo daryta nuotrauka ir pažymėkite mus;

+ kaupsis ir lojalumo taškai nuo pilnos prekės kainos - apie šią nuolaidą skaitykite žemiau.

PAVYZDYS: įsigijus prekę už 30 Eur ir jos nuotrauka pasidalinus savo profilyje storiuose gausite 7,5 Eur vertės nuolaidos kodą kitam apsipirkimui. Palikę atsiliepimą mūsų el.parduotuvėje - 3 Eur, o pasidalinę nuotrauka poste - 15 Eur.


Nuolaidos sumuojamos, tačiau negali viršyti 50 proc. prekės vertės.

DĖMESIO! Vienu metu (viename post'e, storiuose ar atsiliepime) galite rekomenduoti tik vieną prekę, t.y. už vieną įrašą nuolaida taikoma tik vienai prekei. Norint gauti nuolaidą kelioms prekėms, kiekvienai jų turi būti atskiri įrašai.

Aprašant prekę ar keliant storius savo socialinėje paskyroje, įraše nepamirškite pažymėti ir mus (
Facebook paskyra, Instagram paskyra), kad Jūsų įrašas nepasimestų ir mes jį matytume. Jei dėl Jūsų paskyros matomumo nustatymų mes šių įrašų nematome, atsiųskite mums nuotrauką :)

LOJALUMO TAŠKAI

Užsiregistravę ir pirkdami mūsų svetainėje nuo kiekvieno išleisto euro gaunate 1 tašką, kuris atitinka 5 centus. Sukauptus taškus galite panaudoti kaip nuolaidą kitam apsipirkimui arba sukaupus atitinkamą sumą galite pilnai atsiskaityti už pasirinktą prekę. Savo sukauptus taškus galite matyti ir sekti savo paskyroje (paspaudę būsite nukreipti tiesiai į skiltį). Taip pat prie kiekvienos prekės matysite kiek taškų galite gauti, jei nuspręsite ją įsigyti.

Norėdami aktyvuoti savo sukauptus taškus ir paversti juos nuolaidų kuponu, užeikite į savo paskyros skiltį "Mano sukaupti taškai" (norėdami būti nukreipti spauskite čia) ir paspauskite "Paversti mano taškus į nuolaidos kuponą..". Kai formuosite užsakymą, nuolaidų kuponą matysite prie nuolaidų kupono langelio.

GIMTADIENIO NUOLAIDA

Registruodamiesi mūsų svetainėje  nurodykite savo vaiko gimimo datą ir visą savaitę prieš gimtadienio dieną pirkite su 10 proc. nuolaida! Nuolaidų kuponą gausite nurodytu el. paštu.
DĖMESIO: ši akcija galioja tik vaikų gimtadieniams (asmenims iki 16 m.), todėl registruodamiesi nurodykite vaiko, ne savo gimimo datą.