REKOMENDUOK IR SUTAUPYK 50 PROC.!

Vis dažniau sulaukiame klientų, ateinančių jau su Jūsų rekomendacijomis apie mus arba mūsų produktus, tačiau Jūsų, rekomenduojančių mus, mes taip ir nesusekame. Dėl šios priežasties skelbiame akciją mūsų tyliesiems atstovams!

Nuo šiol įsigijus mūsų parduotuvėje prekę ir jos aprašymu ar vaizdo įrašu pasidalinus savo profilio sienoje Facebook'e arba Instagram'e su savo draugais, suteiksime net 50% aprašytos prekės vertės kuponą kitam apsipirkimui (+ kaupsis ir lojalumo taškai nuo pilnos prekės kainos - apie šią nuolaidą skaitykite žemiau).
Aprašant prekę, įraše nepamirškite pažymėti ir mus (
Facebook paskyra, Instagram paskyra), kad Jūsų įrašas nepasimestų ir mes jį matytume.

LOJALUMO TAŠKAI

Užsiregistravę ir pirkdami mūsų svetainėje nuo kiekvieno išleisto euro gaunate 1 tašką, kuris atitinka 5 centus. Sukauptus taškus galite panaudoti kaip nuolaidą kitam apsipirkimui arba sukaupus atitinkamą sumą galite pilnai atsiskaityti už pasirinktą prekę. Savo sukauptus taškus galite matyti ir sekti savo paskyroje. Taip pat prie kiekvienos prekės matysite kiek taškų galite gauti, jei nuspręsite ją įsigyti.

Norėdami aktyvuoti savo sukauptus taškus ir paversti juos nuolaidų kuponu, užeikite į savo paskyros skiltį "Mano sukaupti taškai" ir paspauskite "Paversti mano taškus į nuolaidos kuponą..". Kai formuosite užsakymą, nuolaidų kuponą matysite prie nuolaidų kupono langelio.

GIMTADIENIO NUOLAIDA

Registruodamiesi mūsų svetainėje  nurodykite savo vaiko gimimo datą ir visą savaitę prieš gimtadienio dieną pirkite su 10 proc. nuolaida! Nuolaidų kuponą gausite nurodytu el. paštu.