APIE MUS

Laputė yra linksma, smalsi ir nekantraujanti vis kažko išmokti bei atrasti. Tokia yra ir mūsų šeimos internetinė parduotuvė vaikams - nuolat ieškanti, kuo nustebinti savo klientus, besimokanti ir tobulėjanti.

Šios internetinės parduotuvės tikslas – platus žaislų, kurie būtų ne tik žaislai, bet ir lavinimo priemonės, bei kokybiškų priežiūros prekių asortimentas. Nuolat ieškome ir bendraujame su įvairiais tiekėjais, atrinkdami geriausius ir kokybiškiausius žaislus sumaniausiems ir smalsiausiems vaikučiams. KOKYBĖ, PRAKTIŠKUMAS ir PROTINGA KAINA - mūsų pagrindiniai kriterijai. Esame šeimos verslas, auginame sūnų, todėl rinkdami prekes visada galvojame ir žiūrime per savo, kaip tėvų, prizmę.

Mūsų svetainėje rasite:
- išskirtiniai mediniai žaislai Bigjigs;
- itin kokybiški minkšti žaislai iš Lilliputiens;
- smagiausi vandens ir kūdikių žaislai Yookidoo;
- funkcionalūs ir mieli migdukai ZAZU;
- itin aukštos kokybės lėkštutės, įrankiai ir gertuvės OXO tot;
- ir dar daug kitų prekių.

Mūsų svetainė nuolat pildosi ir priežiūros prekėmis: maitinmo priemonės, pimieji įrankiai, lėkštutės, gertuvės, seilinukai, ekologiška ir veganiška kosmetika, taip pat rasite ir kokybiškų vaikiškų rūbelių.

Jei Jums kilo papildomų klausimų, turite pastabų, prašymų ar pasiūlymų, o galbūt Jums reikia patarimo, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mums visada malonu sulaukti mūsų klientų grįžtamojo ryšio.