APIE MUS

Laputė yra linksma, smalsi ir nekantraujanti vis kažko išmokti bei atrasti. Tokia yra ir mūsų parduotuvė - nuolat ieškanti, kuo nustebinti savo klientus, besimokanti ir tobulėjanti.

Šios elektroninės parduotuvės tikslas – platus žaislų, kurie būtų ne tik žaislai, bet ir lavinimo priemonės, asortimentas. Nuolat ieškome ir bendraujame su įvairiais tiekėjais, atrinkdami geriausius ir kokybiškiausius žaislus sumaniausiems ir smalsiausiems vaikučiams. Todėl mūsų svetainėje yra įvairaus pasirinkimo:
- išskirtiniai mediniai žaislai Tooky Toy;
- itin kokybiški minkšti žaislai iš Lilliputiens;
- smagiausi vandens ir kūdikių žaislai Yookidoo;
- ekologiško ir inovatyvios kaladėlės skatinančios kurti ir lavinti vaizduotę - Gigi Bloks;
- 3D medinės dėlionės su robotika Robotime;
- taip pat rasite ir gerai žinomų gamintojų produkcijos, tokių kaip Barbie, Lego, Mega bloks, Mattel, Hape, Haba, Hasbro, Plan Toys, Bruder ypatingai geromis kainomis lyginant su kitomis parduotuvėmis.

Mūsų svetainė nuolat pildosi ir priežiūros prekėmis: maitinmo primonės, pimieji įrankiai, lėkštutės, gertuvės, seilinukai, ekologiška ir veganiška kosmetika, eteriniai aliejai, taip pat rasite ir itin kokybiškų vaikiškų rūbelių bei batų už ypatingai gerą kainą.

Jei Jums kilo papildomų klausimų, turite pastabų, prašymų ar pasiūlymų, o galbūt Jums reikia patarimo, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mums visada malonu sulaukti mūsų klientų grįžtamojo ryšio.