Dovanų idėjos 4-6 m. vaikams

10 Grd, 2018 Root Peržiūrėta: 25339

Keletas patarimų ir idėjų, ką dovanoti 4-6 m. vaikams.

Ką reikėtų turėti omenyje renkant dovanas 4-6 m. amžiaus vaikui?

1. Šiame amžiuje vaikui jau smagu žaisti su kažkuo drauge, žaidime jis gali ne tik sėdėti su kitais vaikais šalia, bet su jais komunikuoja, žaidžia kartu.
2. Nuo 4 metukų vaikai išmoksta, ką reiškia nugalėti, todėl gali pradėti žaisti įvairius žaidimus ir siekti laimėjimo.
3. Šiuo etapu vaikai gali pradėti mokytis skaičiuoti, skaityti, net rašyti, taičiau visų svarbiausia yra juos tam paruošti, t.y. išmokyti kaip mokytis: kaip užduoti tinkamus klausimus, kaip juos suformuoluoti, kad gautum norimą atsakymą, kaip suprasti gautus atsakymus, kaip išskirti svarbią informaciją.
4. Itin laki vaizduotė, šiame amžiuje vaikai dažnai susikuria ir nematomus draugus, todėl vaikams patiks įvairūs kūrybiniai rinkinukai ar vaidmenų žaidimai, kur jie galės pasinerti į savo fantazijų šalį.

Žaislai
šiai amžiaus grupei:
4 m.: https://www.lapute.lt/17-zaislai#/amzius-4_m
5 m.: https://www.lapute.lt/17-zaislai#/amzius-5_m
6 m.: https://www.lapute.lt/17-zaislai#/amzius-6_m

Rūbeliai
šiai amžiaus grupei:
4 m.: https://www.lapute.lt/43-apranga-vaikams#/amzius-4_m
5 m.: https://www.lapute.lt/43-apranga-vaikams#/amzius-5_m
6 m.: https://www.lapute.lt/43-apranga-vaikams#/amzius-6_m

Keletas mūsų atrinktų idėjų 4-6 m. vaikams:


1. Kadangi mažieji išmoksta žaisti drauge, labai smagu pradėti pirmuosius stalo žaidimus! Tai bus tiesiog tobula visos šeimos veikla.

2. Taip pat tokiame vaikų loginis mąstymas sparčiai tobulėja ir jie pradeda pažinti skaičius bei spręsti sudėtingesnes užduotis, taigi linksmos ir naudingos dovanų idėjos būtų Learning resources rinkinukai arba Smart Games pirmieji pasakomis paremti galvosūkiai:3. Veidrodėliai, kosmetika... štai kuo pradeda domėtis mažosios damutės. Čia puikiai tinka SNAILS kosmetika :)
O jei norisi pasipuošti apyrankėmis, žiedeliais ar segtukais ir gumytėmis - labai rekomenduojame Rockahula aksesuarai, jie be galo žavūs, be to, visada juos supakuojame, todėl galėsite iškart dovanoti.


4. Konstruktoriai - bet kokiai amžiaus grupei tinkantis žaislas. Nuoširdžiai rekomenduojame ir KOSMOS edukacinius konstruktorius, kurių dėka vaikas ne tik mokysis konstruoti, jungti bei lavins erdvinį suvokimą, tačiau supras kaip veikia mechaniniai dėsniai bei sukurs savo mini robotukus.
Arba išskirtinio dizaino ir judėjimo Learning Resources sraigtų konstruktorius, kuriuos sukunstravęs pamatysite kaip mechanizmai juda veikiami mechaninės jėdos!

      

5. Na, o jei mažyliui labiau patinka labiau meistrauti: susukti, atsukti, priveržti, projektuoti ir t.t., rekomenduojame Miniland važtų konstruktorių.


6. Ieškantiems didesnės dovanos nuoširdžiai daugybę apdovanojimų gavusi KOSMOS pirmąjį kodavimo robotuko rinkinį. Tai smagios išvaizdos sumuštinis su daugybę galimybių, kuris supažindins mažylį su pagrindiniais programavimo principais.

7. Lėlytės - dar vienas žaislas, kurio pagalba vaikai mokosi socialinių įgūdžių, empatijos, jų pagalba galima mokyti vaiką emocinio intelekto, atjautos, supažindinti su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, pareigomis. Mes nuoširdžiai rekomenduojame nuostabaus grožio ir vanilės aromato Miniland lėlytes, kurios įvairios savo rase, lytimi ir išvaizda - visai kaip tikri vaikučiai. Taigi šiol lėlytės taip pat mokys tolerancijos ir skirtingų žmonių pažinimo. Beje, lėlytės yra taisyklingų kūdikio proporcijų.
Na, o berniukams bei mergaitėms mieliems pasimylavimams labai rekomenduojame išskirtinius be galo mielus Manhattan Toy minkštus žaisliukus.


8. Naktinė lempa - puikus ir praktiškas pasirinkimas. Vaikams tikrai patinka šviesų žaismas, be to, tokiame amžiuje dažnai atsiranda tamsos fobijos, taigi ZAZU naktinės lempos gali tapti puikiu nakties draugu.9. Dar vienas smagus ir pirštukams naudingas rinkinys - magnetiniai rinkinukai. Tai rinkinukai su lėlytėmis, kurioms galima kurti skirtingus aprangos derinukus, o rūbeliai tvirtinasi magnetukų pagalba.

10. Na, o vandens pramogoms rekomenduojame Yookidoo ančiukus, kurių išvaizdą galėsite keisti, taip lavindami smulkiąją motoriką bei kūrybiškumą.Su meile, Laputė :)