Lilliputiens tašytė per petį

Pirkdami šią prekę galite gauti 15 premijos taškų. Jūsų krepšelyje bus 15 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,75€.

86810

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Lilliputiens tašytė per petį.

15,00€ su PVM

Lilliputiens tašytė per petį. Labai miela ir švelni tašytė su užtrauktu ir reguliuojama petneša. Tašytės ilgis - 19 cm, plotis - 16 cm.


Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

Plotis 16
Ilgis 19
Amžius 2 m., 10 m., 1 m., 4 m., 12 m., 1,5 m., 3 m., 5 m.
Lytis Mergaitėms

Parašyti atsiliepimą

Lilliputiens tašytė per petį

Lilliputiens tašytė per petį

Lilliputiens tašytė per petį.

Susiję produktai