Migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui. Mūsų internetinė parduotuvė vaikams siūlo: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Mūsų siūlomi migdukai kūdikaims yra kokybiški,...

Migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui. Mūsų internetinė parduotuvė vaikams siūlo: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Mūsų siūlomi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje vaikams yra naktinės lempos vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. Mūsų siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.

Daugiau

Migdukai/ naktinės lempos 

Yra 39 prekės(-ių).
0 Atsiliepimas(-ai)
21,17€ 35,29€ -40%

Naktinė lempa vaikams drambliukas ELLI

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
32,69€

Pakraunamas Bluetooth migdukas kūdikiui pingvinas Zoe.

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
32,69€

Pakraunamas Bluetooth migdukas kūdikiui pingvinas Zoe.

+ Išparduota
Rodoma 1 - 39 iš 39 prekių