Kepurės ir pirštinės vaikams tai ne tik būtinas aksesuaras vasaros, rudens, žiemos ir ankstyvo pavasario metu, bet gali būti ir stilinga stiliaus detalė, kuri bet kokį derinį pavers žaviu ir išskirtiniu. Rudeninės ir pavasarinės kepurės, žieminės kepurės vaikams bei kūdikiams su mielomis detalėmis, kurios tikrai patiks mažiesiems, o dėl kokybės ...

Kepurės ir pirštinės vaikams tai ne tik būtinas aksesuaras vasaros, rudens, žiemos ir ankstyvo pavasario metu, bet gali būti ir stilinga stiliaus detalė, kuri bet kokį derinį pavers žaviu ir išskirtiniu. Rudeninės ir pavasarinės kepurės, žieminės kepurės vaikams bei kūdikiams su mielomis detalėmis, kurios tikrai patiks mažiesiems, o dėl kokybės ir šilumos - tėveliams. O kur dar nuostabiosios ir linkmosios FlapJack vasarinės kepurės vaikams su snapeliu! Kepurės vaikams kokybiškos, pasiūtos galvojant ne tik apie grožį, bet ir apie praktiškumą ir patogumą.
Na, ir kaip gi be pirštinių! Šiltos, drėgmei atsparios Kuling žieminės pirštinės vaikams arba Zoocchini mielos ir žaismingos pirštinės kūdikiams ir vaikams, kurios tiks rudenį, pavasarį ar sausesnę žiemą.

Daugiau

Kepurės vaikams 

Yra 132 prekės(-ių).
puslapyje
0 Atsiliepimas(-ai)
11,99€

Zoocchini vaikiškos pirštinės Dinozauras (1-2 m.)

+ Išparduota
Rodoma 1 - 100 iš 132 prekių