Vonios žaislai pačioms smagiausioms maudynėms! Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu ...

Vonios žaislai pačioms smagiausioms maudynėms! Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Mūsų internetinėje parduotuvėje yra patys smagiausi Yookidoo žaislai, UBBI, Liliiputiens, limpantys vonios žaislai ir kiti smagūs žaislai vaikams į vonią. Taip pat rasite ir patiems mažiausiams - Lilliputiens ir Yookidoo vonios žaislai kūdikiams.

Daugiau

Vonios žaislai 

Yra 29 prekės(-ių).
2 Atsiliepimas(-ai)
14,90€

Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab.

+ Išparduota
3 Atsiliepimas(-ai)
34,99€

Yookidoo Ančiukų lenktynės.DĖMESIO: prekės keliauja ir atvyksta 07.04, tuomet ir būtų išsiųstas užsakymas.

Rodoma 1 - 29 iš 29 prekių