Lėlės - tai lavinamieji žaislai mergaitėms ir berniukams. Edukaciniai žaidimai su lėlėmis leidžia mažylius supažindinti su įvairiomis socialinėmis situacijomis bei gali padėti išmokyti tam tikrų įgūdžių. Žaidimas lėlėmis moko mažuosius empatijos, rūpesčio, atjautos. Taip pat žaidimai lėlėmis, jų rengimas lavina mažųjų pirštukus, stiprina rankyči...

Lėlės - tai lavinamieji žaislai mergaitėms ir berniukams. Edukaciniai žaidimai su lėlėmis leidžia mažylius supažindinti su įvairiomis socialinėmis situacijomis bei gali padėti išmokyti tam tikrų įgūdžių. Žaidimas lėlėmis moko mažuosius empatijos, rūpesčio, atjautos. Taip pat žaidimai lėlėmis, jų rengimas lavina mažųjų pirštukus, stiprina rankyčių raumenis (smulkiąją motoriką).
Mūsų asortimente yra: nuostabios teisingų proporcijų Miniland vanile kvepiančios lėlės, kurios yra skirtingų rasių ir lyčių, taip pat ir lėlytės su Dauno sindromu ar klausos aparatu, akiniais, minkštos medžiaginės lėlės, įvairūs priedai lėlėms bei rūbai lėlėms ir vežimėliai lėlėms.

Daugiau

Lėlės 

Yra 76 prekės(-ių).
0 Atsiliepimas(-ai)
29,90€

Miniland lėlytė mergaitė (šviesiaplaukė, 38 cm.)

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
24,90€

Miniland lėlytė berniukas su rūbais (21 cm.)

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
15,20€

Miniland rūbai lėlėms Kostiumėlis 38 cm lėlei.

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
11,00€

Miniland rūbai lėlėms Lietaus komplektas (38 cm)

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
16,90€

Petit Collage magnetukų rinkinys Teatras.DĖMESIO: turėsime 2 d.d. bėgyje, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

Rodoma 1 - 76 iš 76 prekių