Mediniai žaislai - tai aukštos kokybės, gamtai draugiški lavinamieji žaislai vaikams. Mediniai žaisliukai tvarūs ir ilgai tarnaujantys žaislai vaikams. Dažniausiai tai aukštą lavinamąją vertę turintys edukaciniai žaislai ir žaidimai. O medinių žaislų vaikams asortimentas itin platus: medinės dėlionės vaikams, įvairūs edukaciniai žaislai, lavinam...

Mediniai žaislai - tai aukštos kokybės, gamtai draugiški lavinamieji žaislai vaikams. Mediniai žaisliukai tvarūs ir ilgai tarnaujantys žaislai vaikams. Dažniausiai tai aukštą lavinamąją vertę turintys edukaciniai žaislai ir žaidimai. O medinių žaislų vaikams asortimentas itin platus: medinės dėlionės vaikams, įvairūs edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, muzikiniai žaislai, lavinamieji kubai, medinės kaladėlės, rūšiuoklės, medinės virtuvėlės ir t.t. Tai puikūs ilgaamžiai lavinamieji žaislai vaikams, kurie pamėgti tiek kaip dovanos vaikams, tiek kaip žaislai darželiams.

Daugiau

Mediniai žaislai 

Yra 102 prekės(-ių).
puslapyje
0 Atsiliepimas(-ai)
27,99€

Bigjigs medinis veterinaro rinkinys, kurį sudaro 12 kiekvienam gyvūnų gydytojui reikalingi daiktai.

0 Atsiliepimas(-ai)
23,99€

Bigjigs medinis stumdukas Muzikinis volelis puikus lavinamasis žaislas mažyliams, kurie jau tvirčiau vaikšto.

0 Atsiliepimas(-ai)
16,79€ 23,99€ -30%

Tooky Toy medinės kaladėlės-dėlionė Vaivorykštė (8 el.)

0 Atsiliepimas(-ai)
9,79€ 13,99€ -30%

Žvejybos rinkinys

+ Išparduota
0 Atsiliepimas(-ai)
16,99€

BS Toys žaidimas "Bitės koryje". Išsirinkite kortelę. Sudėkite bites ir dėlionės detales taip, kad užpildytumėte visą bičių avilį. Šis žaidimas patikrins Jūsų koncentraciją ir sustiprins vizuolinio erdvės suvokimo gebėjimus.

Rodoma 1 - 100 iš 102 prekių